Ümmü sıbyan

Ümmü sıbyan
Ümmüsıbyan

Bu yazıda Ümmü sübyan ana makalesinde bahsettiğimiz konulara ek olarak ümmü sıbyan da çocuk yaşta düzeltme yapılmazsa ileri yaşlarda neler olur, ne gibi etkiler bırakır ve ileri yaşlarda tedavisi yapılırmı konularına değineceğiz. Ümmüsübyan a maruz kalan bir kişi en geç 11 yaşına kadar tedavi edilmezse bundan sonraki yaşamı genel normal süreçte pasif musallatlı , Aktif süreçli dönemlerinde ise ağır musallatlı olarak geçer. Normal süreç nedir , aktif süreç nedir onu açıklayalım önce. Normal süreç; kişinin normal yaşamını sürdürdüğü,kendisine ve çevresine faydalı olacak girişimlerde bulunmadığı pasif dönemlerdir. Aktif süreç; kişinin özellikle kendisi için yapmak istediği faydalı girişim dönemleridir ( fiziksel ve ruhsal gelişim çalışmaları, sosyalleşme, diğer insanlar için faydalı çalışmalar yapma, evlilik, işe girme ve meslek sahibi olma aktif süreçlerdir) aslında her iki dönemde rahatsızdır ama aktif olduğu süreçler daha eziyetli bir hal alır.
Yani ümmü sübyan a maruz kalıp düzeltilmemiş bir kişi her döneminde musallatlı olarak yaşar, buna buna bağlı olarak ümmü sıbyan gibi ağır bir enerjiye maruz kalan bir kişinin normal olması beklenemez. Sürekli musallatlı geçen bir yaşam sebebi ile karşısına çıkan tüm zorlukların ve anormalliklerin sıradan olduğunu sanırlar, bir kısmında mental aktivite düşüktür bir kısmında da ruhsal aktivite düşüktür. İkisinin dengede olduğu örnekler çok azdır. % 40 gibi bir kısmında spiritüel konulara ve Allah inancına karşı saygı büyüktür fakat % 60 lık bir kısımda bu yoktur hatta tam tersidir. İlerlemiş yaşa rağmen bu %40 lık kısıma girenlerde çalışma yapıp sonuç almak mümkündür, bu kişilerde isim,burç,doğum ve yıldız analizi yapıldıktan sonra genel bilgilendirme yapılır ve süreç anlatılır. Daha sonra seanslara geçilir. Ümmü sübyanlı yetişkinlerde en büyük sorun, anormal durumların bu kişilerce normal algılanması sorunudur. Bu psikolojik alt yapıyı yıkmak ve yeni enerji yüklemek ciddi bir zorluktur. Kişinin düşünce yapısını dönüştürmek ve değişime ikna etmek oldukça zorlayıcı bir süreçtir. Buna rağmen başarılı çalışmalar yapılabilir.
Çalışmaları etkileyen faktörlerden biriside cinsiyettir. Kadınlar erkeklere göre % 80 daha çok tedaviye yanaşır. Bunun ana sebebi ise diğer bi kişinin sorumluluğu yani hamilelik ve koruma iç güdüsüdür. Ümmü sıbyan lı erkekler genelde evlilik yapamadığı için bu duygudan yoksundurlar o yüzden bunun bir problem olduğunun bile farkında değildir çoğu.
Ümmü sıbyan lı kişilerde Yaşadığı, yetiştiği çevre yapısı ve aldığı eğitime göre değişmek üzere yüzde 50 üzerinde bir kısmı musallat dan dolayı genel görünüşte inançlı ama kendi içinde ateist denilecek kadar materyalist bir yapıya bürünür. Dış görünüşte inançlı olur ama kendi içinde manevi konulara, spiritüel kavramlara ve Allah inancına karşı genel bi muhalefeti vardır. Dıştan inançlı görünmesi ise sadece çevreye karşı bir görüntüdür. Bu yapıda yetişkinliğe ulaşanların tedavisi nerdeyse mümkün değildir, çünkü kendisi tedaviyi kabul etmez. Bu kişiler kendilerini normal, diğer insanları ise anormal sanırlar. Bunlara göre kendileri ve yaptıkları normaldir, diğer insanlar ve onların yaptıkları anormaldir. Bu düşünce yapısına sahip bir insanın hayatı elbette sürekli zorluklarla geçer. Kendileri dışlanmış ve anlaşılmaz hissederler Bu kişilerde tedavi % 80 mümkün değildir çünkü kendilerinin alıştığı bir yaşam biçimi vardır, bu yaşam biçiminde de spiritüel konulara yer yoktur. bu kişiler için gıyabında yapılacak çalışmalarda eksik kalır.
Diğer ana makalede bahsettiğimiz 65 yaş üstü meydana gelen ümmüsıbyan olaylarında ise düzeltme ve dengeleme işlemleri genel olarak daha kolay geçer. Burda tek dikkat edilecek konu gençlere yapılan gibi değilde daha yumuşak geçişli seasnlar yapılmasıdır. Yaşa bağlı olarak kişiyi fazla zorlayacak enerjiler yüklemekten kaçınılmalıdır. Daha yumuşak çalışmalar bu kişilere yeterli olacaktır.