Sabun Büyüsü

sabun büyüsü çözümü
sabun büyüsü

Sabun Büyüsü:

Sabun Büyüsü kara büyü sınıfında olan büyüler dendir, Ağır etkileri olan yıkıcı bir büyüdür. Öldürmek,kurutmak yok etmek için yapılır. Kişi üzerine yapıldığı gibi haricen İş yeri,Ev ve benzer mal mülk üzerine de yapılabilir. Bunun haricinde kavramsal projeler ve düşünceler üzerine de yapılabilir. Kişi üzerine yapılırken  kişinin erimesi ve yok olması  hedeflenir, buna göre sabun büyüsü yapılan bir kişi bir müddet sonra hızla erimeye kilo kaybetmeye başlar ve çeşitli hastalıklara yakalanır, eğer tespiti ve çözümü yapılmazsa malum sona gelinir kişi beklenmedik bir şekilde hayatını kaybeder. Evlilik ve Aile üzerine sabun büyüsü yapıldığı zamanda yapılan aile sebepsiz soğumalara,maddi manevi kayıplara ve ayrılığa düşer tespit ve çözüm yapılmazsa aile dağılır. Bir iş yeri için yapıldığında o iş yerinin kazancı hızla düşer sebepsiz olarak insanlar oraya girmemeye başlar, varlıkları hızla erir ve çözüm yapılmazsa o iş yeri kaçınılmaz olarak batar. Kavramsal projeler ve düşünceler içinde sabun büyüsü uygulanır (evlilik planı,iş yeri kurma, sosyal veya bir ticari proje  vb düşünceler) Bu durumlarda da tespit ve çözüm yapılmadığında o proje sabun köpüğü gibi eriyip hayaya geçemeden kaybolup silinir.

Sabun büyüsünün yapılış tarzı ise yapılacak konu her ne ise, mesela bir kişi olabilir bir aile, iş yeri ve benzeri şeyler olabilir, buna niyetlenerek yapan kişi elindeki sabunu hedefi ile eşleştirerek kendi tarzı olan ritüele göre işlemi yapar ve büyüyü yaptıran kişiye bunu erimesi yada kuruması için bir yere koymasını söyler. Bundan sonra işlem başlamıştır ve hedef objeye yada kişiye etki başlar. Yapım aşamasında belli bir standart olmaz yapan kişilerin uyguladığı ritüeller değişebilir, birisi sadece sabun ile yaparken bir başkası buna ip,iğne,elbise parçası, sabun üzerine yazı vs ekleyebilir büyü yapılınca koyulacağı yerler kişilere göre değişebilir. Sabun büyüsü çözüm olarak kıyaslandığında papaz büyüsün den daha kolaydır. Ama sonuçta ağır bir kara büyü çeşididir.

Sabun büyüsü tespiti yapıldıktan sonra işin gerçek erbabı olan bir kişi tarafından çözülmelidir. Kara büyüler zorlu etkileri olan ağır enerjili büyülerdir ve rastgele kişilerce çözülemez mutlaka tecrübe ve uzmanlık ister. Mutlaka bu tür büyülerde işin erbabına başvurulmalıdır. Sabun büyüsü her ne kadar ağır bir büyü olsa da ustasının elinde çözümü kolaydır 100 % 100 çözümü vardır. Şahsi olarak Karşılaştığım sabun büyüsü çözümü başvurularında gıyabında çalışmalar dahil yüzde yüz başarı ile çözümleri yapılmıştır.