PAPAZ BÜYÜSÜ

papaz büyüsü nedir

Papaz büyüsü kara büyü sınıfında olan en ağır büyülerden biridir, İsmi dolayısı ile papazların yaptığı sanılsa da aslen alakası yoktur, yapılış tarzı itibarı ile Kuran’a karşı inançsız ve saygısızlığı belirtmek için zamanla bu ismi almıştır.

Papaz büyüsü yapılış şekli ise şöyledir, Yapan kişi cünup olarak Kuranı Kerim üzerine oturup ayet ve sureleri tersten okuyarak bazı ritüeller yapar ve şeytandan yardım ister. Yapılış tarzı yapan kişiye göre bazı değişiklikler gösterebilir ( kullandığı malzemesi,tütsü,ortam vs gibi) Papaz Büyüsü budur, bunu dışındaki tarifler papaz büyüsü değildir.
Papaz büyüsü yapılan kişi üzerinde çok yıkıcı etkiler gösterir, eğer çözülmez ise yapılan kişi meczup serseri evsiz bir hale düşer ya da ölür. ölüm şekli ağır depresif etki ile intihar yada beklenmedik ani bir hastalık , kaza gibi durumlarla olur.
kişi üzerindeki etkileri ise şöyledir; papaz büyüsüne maruz kalan bir kişinin işi,sağlığı,dostları,ailesi,itibarı ve mantıklı düşünme yetisi hızla kaybolur, neye el atsa kurur,her anı kabusa döner. yıkım öyle bi hal alır ki ne zaman neyin olacağını kestiremez. papaz büyüsüne maruz kalan bir kişinin enerji titreşimleri diğer insanlarıda rahatsız ettiği için çevresinde pek kimse kalmaz, olan da zoraki durur. Eğer kendi inancı ve maneviyatı biraz zayıf ise çöküş daha hızlı olur ve bu tip kişiler genelde tedaviyi de kabul etmez. Zaten zayıf olan inanç sistemi yapılan papaz büyüsü ile tamamen yıkılır ve inkarcı hale düşer.
Tam tersi durumda olanlar yani inancı titreşimi güçlü olanlar ve orta halli durumdakiler de kendilerinde olan anormal değişimi ve kötüt titreşimi fark edip buna bir anlam vermeye yada yardım aramaya koyulur.
Papaz büyüsü bozma;Toplumada yaygın olan bir konu papaz büyüsünün çözülemeyeceği söylencesidir. Papaz büyüsü ağırdır ama çözülemez diye bir şey yoktur, bu ÇÖZÜLÜR… ama şu bi gerçektir her medyum yada hoca bunu çözemez.
Papaz büyüsünü çözebilmek için üstad seviyesinde titreşimi yüksek olmak gerekir. Aksi takdirde çözmek isteyen kişiye de zarar verir. Bazı durumlarda Çözmek isteyen kişi tecrübeli ve bundan çarpılmayacak derecede titreşimlere sahip olduğu halde çözme süreci için yeterliliği yoksa yaptığı iş ile hastaya zaman kazandırmış yada kısmi koruma sağlamış olur ki bu bile benim açımdan başarılı çalışma sayılır.
Bu konuda danışmanlık alan bazı kişiler bazen bana şunu söyler ”’ Felanca hocaya/medyuma gittik ama bi şey yapamadı ”’ derler.. Onlara şunu söylerim ”” hayır o medyum/hoca bi şey yapamamış olsa siz belki burada olmazdınız, evet çözememiş ama size zaman kazandırmış ve koruma sağlamış”” derim.

Bir konu da bazıları bunu sadece papazların yapıp papazların çözebildiğini sanır, ama bu baştan sona yanlış bir düşüncedir, bunu Sadece adı papaz büyüsüdür.
Evet papaz büyüsü ağır bir kara büyüdür ama ÇÖZÜLÜR, çözülmez diye bir şey yoktur, YETERKİ DOĞRU KİŞİYE ULAŞIN.