Musallat İle Karıştırılan Rahatsızlıklar

Musallat
beyin

Bazı olumsuz insan davranışları sonucunda endişelenen kişi yakınları hasta üzerinde musallat olduğu şüphesi ile okült uzmanlarından yardım ister, bunların bazısı doğru çıkarken bazende ısrarla musallatlı olduğu düşünülen kişilerde başka fiziksel ve psikolojik rahatsızlıklar olduğu görülür. Bazen ani gelişen depresyon belirtileri yada zamanla ortaya çıkan paranoya vb rahatsızlık lar insanlarda cinlenmiş


olduğu kanısı uyandırmaktadır fakat her rahatsızlığın sebebi musallat değildir. Kendini ifade etmekdeki zorlanmalar ve baskılar sonucu oluşan bastırılmış kişilik, geçmişte yaşanmış ve bilinç altında büyüyüp  atılamayan olaylar sonucu doğan kişilik ve davranış bozuklukları bazen musallat durumları ile karıştırlabilmektedir. Bazende fiziksel  hastalıklar sonucunda oluşan olumsuz davranışlar yanlış musallat kanaati oluşturur. Bazen de ağır ameliyat geçirip uyanan yada koma halinden uyanan hastalarda obsesyona benzer durumlar  görülmektedir ama bu tamamen narkoz etkisi ile uzun süren uykunun sebep olduğu astral boyutla istemeden kurulan temasların yansımasıdır ve kalıcı obsesyon durumu değildir.

Basit bi örnek verecek olursak bize Danışmanlık için başvuran bir hasta yakını sorunlu kişinin sürekli halisülayon gördüğünü olmayan kişilerle konuştuğu ve garip davranışları olduğunu belirterek yardım istedi. Enerjisini ve aurasını kontrol ettiğimiz sorunlu kişinin aslında musallatlı olmadığı muhtemel beyin kanseri olduğu hasta yakınına söylendi. Çünkü yansıttığı enerji bunu işeret ediyordu. Hasta yakını bi müddet cinlenmiş olduğu düşüncesinde ısrar etsede bunun olmadığına ikna edildi.  Nitekim bahsi geçen hasta 1,5  2 ay gibi bi süre sonucunda beyin kanserinden vefat etti.

Bu örnekte olduğu gibi  Görülen her olumsuz davranış halisülayon vb işaretler musallat ile yorumlanmamalı. Fiziksel ve ruhsal hastalıklarda bu tür belirtilere yol açmaktadır. Bazı durumlarda insanın kontrol edemediği kendi enerjisi sonucu gelişen olaylarda bu yanlış teşhise yol açar. Sahip olduğu yoğun frekansın farkında olmayan yada bunu yönlendirme bilgisine sahip olmayan kişiler musallatlı gibi hissedip öyle muamele görebilirler, ama bu durum tamamen kontrol edemediği kendi enerjisinin yansıttığı sonuçlardır. Bu durumda olan kişiler aslında basit dengeleme seansları ile müdahale edilerek normalleştirilebilmektedir.Aslında Olmadığı bi durumda olduğuna inandırılan insanların problemleri daha da büyütülmemelidir, çözümü basittir.