Domuz Yağı Büyüsü

domuz büyüsü
domuz yağı büyüsü

Domuz yağı büyüsü ülkemizde en çok karşılaşılan kara büyü çeşididir, Türkiye de Yapılan kara büyülerden neredeyse yüzde 70 i Domuz Yağı Büyüsüdür. Ayırmak,dağıtmak,öldürmek ve bir işi bozmak için yaptırırlar. Yapılış tarzı yapan kişiye farklılık gösterir.Genelde Duvar ,yer,kapı ve diğer eşyalara sürülerek uygulanır, bazende elbiselere sürülür. Bunun haricinde domuz yağı bir mekana tüm olarak da saklanabilir.
Domuz yağı büyüsü ağır bir kara büyü çeşidi olup uygulandığı kişi yada mekan üzerinde güçlü etkiler gösterir. Yukarıda bahsettiğimiz gibi genelde eşya,elbise,duvar ve yere sürülerek uygulanıyor olsa da nadiren yiyecek ve içeceğe karıştırılarak da yapıldığı görülür, bazı durumlarda ise evlerin gizli köşe bucaklarına saklanır yada bahçelerine atılır,gömülür. Sürüldüğü yerde temizlenmesi zordur, hatta bazen sürüldüğü yeri bulmak bile zor olur. eğer eşya yada elbise de ise temizleme yerine o eşyanın atılması daha uygundur. duvar kapı gibi sert yüzeylerde ise mutlaka derinlemesine temizlenip çözüm için bir Havas erbabından yardım alınmalıdır.

uygulandığı kişi ve mekanda güçlü bir yıkıcı enerji ile bereketsizliğe,hastalığa,düzensizliğe,dağılmaya sebep olur. Domuz büyüsü bazı durumlarda musallata da sebep olur, bozulmadığı sürece musallatla paralel davam eder. Hastalık ve ölüm büyüsü olarak yapıldığı zaman yapılan kişide ani gelişen bir hastalık hali ortaya çıkar ve hızlı bir şekilde kişiyi eritir, bozulup koruması yapılmazsa kişi hayatını kaybeder, ve bu gibi kişilerin ardından hep şu yorum yapılır ” ne olduğunu bile anlayamadık, birden gitti” denir.

Bu büyünün en kötü taraflarından biri ise sürüldüğü yerin kolay kolay temizlenememesidir, eğer bir duvara sürüldü ve uzun süre kaldı ise duvarın sıvasına kadar işler ve kazımak gerekir, betona sürüldüğünde ise gene kazımak gerekir. ahşap eşyalardan hiç söz etmiyorum bile. bu gibi durumlarda o eşyayı kırıp atmayı tavsiye ediyorum. domuz yağını temizlemedeki en etkili şey ise biz Türklerin Kutsal suyu sirke dir, sirke genel olarak temizlik sağlar ama bazı durumlarda kazımak gerekir, eşya ve elbisede ise direk sirkeye basıp çöpe atmayı tavsiye ederim.

Domuz yağı büyüsünden komple kurtulmanın yolu ise usta bir havass erbabından yardım almaktır, her ne kadar silinse atılsa da büyünün sebep olduğu kötü enerjinin dağıtılması uzman işidir. Bu yüzden mutlaka usta bilgisi ve çalışması gerekir.