Büyü Bozma

büyü bozma
büyü bozma

Büyü bozma metafizik uzmanlık ve tecrübe isteyen bir işlemdir. Büyü bozma işlemi Dini bir iş değildir dolayısıyla metafizik uzmanları da Din Adamı değildir. Zaten büyü ile Din’i aynı kefeye koymak ve aynı çerçevede görmek de ayrı bi ahmaklıktır. Çizgiyi iyi anlamak lazım.

 Metafizik uzmanlığı da el verme yada insiye dediğimiz silsile ile kazanılan ve kişinin kendi Spirütüel yetenekleri ile yaptığı çalışmalarla geliştirilen bir yetenektir. Bu nedenle büyü bozacak kişinin böyle bir ekolden gelmesi gerekir.  Büyü bozma işlemi farklı şekillerde yapılabilir, yapılmış olan büyünün ağırlığına göre işlemin süresi ve yapılacak uygulamanın türü değişebilir. Mesela papaz büyüsü yapılmış birisine yapılacak çalışma ile basit bi bağlama büyüsü yapılmış kişiye yapılacak çalışma süresi ve şekli aynı değildir.

 Bozma işleminde etki edecek en büyük faktör uygulamayı yapacak kişinin titreşiminin yüksekliğidir. Titreşimi ne kadar yüksekse yapacağı iş de o derece başarılı olur. Bazı büyüler vardır ki herkes bozamaz, enerjisi o derece yoğundur ki bozacak kişiye zarar verir. Bu nedenle her büyüyü herkes bozamaz.  Büyünün enerjisi yapıldığı zamana görede değişir. Mesela 1 aylık bir büyü ile 10 yıllık bir büyünün enerjisi aynı değildir. Eski büyülerin enerjisi zamanla daha da ağırlaşır ve çözümü zorlaşır.  Basit büyülerin çözümüde basit olurken, zor ve ağır büyülerin çözümüde o derece zorlu ve zahmetli olur.

Bozma işleminde en iyi sonucu almak için doğru kişi ile doğru çalışmanın yapılması gerekmektedir. Bazı işler enerjisinin yoğunluğuna göre karşısındakini zorlar, bu zorluğu aşmak için güçlü titreşime sahip olmak şarttır. Yoksa büyü bozacağım derken kişi kendisi telef olabilir. Bazen şu olay denk gelir, danışan kişi daha önce başka bi uzmana çalışma yaptırdığını sonuç alamadığını söyler, aslında bazen durum öyle değildir, gittiği kişi gereken çalışmayı yapmıştır ama titreşimi seviyesi yetmediği için olayı tam anlamıyla çözememiştir. Bu duruma işe yaramadı demek haksızlık olur. Bu durumda söylenecek Doğru deyim kısmen fayda dır.

Bazen duyarız çözülemeyen büyü diye, böyle bi şey yoktur sadece çözecek doğru kişiyi bulmak gerekir.