Bebek Bekleyenler İçin Spirütüel Ve Astrolojik tavsiyeler (2. Makale)

( Çocuğunuzun Doğum gününü Ve saatini Mutlaka Not Edin)
Doğum günü Ve saati kişin burç özelliklerini belirler. Doğum anında anında dünya üzerine manyetik enerjisi düşen yıldızların Ve gezegenlerin hangi açılarda olduğu, karşıtlıkları, kareleri , retroları,uyumları Ve uyumsuzlukları ile yaydığı manyetik enerjiler esnasında dünyaya gelerek bu enerjiler ile uyumlanan kişi hayatı boyunca bu gezegenlerin ve yıldızların Doğum anında verdiği enerji ile hayatına yön bulacaktır.
Bu yüzden Doğum günü Ve saati çok önemlidir. Net Doğum bilgileri ile çıkarılacak bir yıldız haritası üzerine yapılacak çalışma kişinin dikkat etmesi gereken noktaları, şanslı alanlarını bilmesine olanak sağlayacak Ve bazı şeyler için önceden hazırlık yapmasına,tedbir almasına Ve şanslı olduğu alanlara yönelmesine yardımcı olacaktır..

Mesela çoğu kişi balzamik ay nedir ne gibi etkilere sahiptir bilmez. Doğum haritasında balzamik ay bulunan bir kişiyi ne gibi etkiler bekler habersizdir, yada Doğum haritasında ikinci evinde Neptün bulunan bir kişi ne tür konularda dikkatli olmalıdır, çoğu kişi bilmez ama önemli bi konudur.
Bunları bilmek olacak olaylara önceden tedbir almak Ve karşısına çıkacak fırsatlar İçin hazırlanmak adına önemli bir avantajdır. Bu avantajlardan faydalanmak içinde net bir Doğum haritasına sahip olmak gerekir.
Maalesef ülkemizde çoğu kişi bırakın Doğum saatini Doğum gününü bilmemektedir. Özellikle 1985 altı doğumlular Ve özellikle Anadolu da bir köyde doğanlar bazısı Doğum gününü net olarak bilememektedir, kaldı ki Doğum saati ve dakikası o derece önemli iken.
Doğum gününüz Ve saatiniz KARMA’nın size bu hayatta verdiği rolü anlamanızda Ve o anı anlayarak yaşamanıza yardımcı olacaktır, mutsuz olduğunuz Ve anlam veremediğiniz bir yaşam basit bir kaç kelime ile anlam bulacaksa bu Doğum haritanızda zaten yazılıdır.
Eğer siz bundan mahrum kaldıysanız çocuğunuz için bu şansı tanıyın Ve Doğum kayıtlarını net olarak saklayın. Çok basit ( şu gün su saatte şu şehirde doğdu)

Doğum haritasında bitkilerle haşır neşir olacak bir iş yapması için uygun açıları olan birini doktor yapmaya kalkarsanız o kişi zaten başarısız olacaktır, yada iyi bir doktor olamayacaktır. Aynı şekilde yıldız haritasında bitkilerle haşır neşir olması gerektiğini geçte olsa öğrenen bir doktor, yaptığı işe bitkileri incelemeyi katarak daha başarılı olacaktır, belki Yeni bir tedavi bulacak yada eski yazmaları araştırıp unutulmuş tedavileri bulacaktır. Yada sadece hayatına bi hobi katıp anlamsız olan hayatını anlamlı yaşamaya başlayacaktır