Bebek Bekleyenler İçin Spirütüel Ve Astrolojik Tavsiyeler (1. Makale)

Bebek bekleyen ailelerin önemli telaşlarından biride bebeğe ne isim konacak, kimin adını taşıyacak mevzusudur. Kimin adı konacak çekişmesini siz bi kenarda yaparken ben nasıl isim konulur nelere dikkat etmek gerekir bunu yazmaya başlayım. Öncelikle çocuğa koymak istediğiniz isim nedir? Ne anlama gelir bunu iyi bilmeniz gerekir. Maddenin aslının enerji olduğu gerçeğinin yanı sıra yazdığımız yazının ve ağzımızdan çıkan sözlerinde enerji olduğunu unutmayalım. Her sözün Ve her yazının bir titreşim gücü vardır, özellikle insanların kullandı dil ile o kelimeye hangi anlamı kattığı bu enerjinin yönünü belirler. Bu gerçeklikten yola çıkarak çocuğuna koyulacak ismin titreşiminin o çocuğun hayatında belirleyici bi özellik olacağını unutmamalıdır. Özellikle bazı isimler sırf kuran da geçiyor diye konulmakta Ve anlamı hiç araştırılmamaktadır. Örneğin; Ecrin, kezban, ( ecrin ücret demek, Kezban ise yalancı) ve Arap dilinde bu kelime titreşimine uyarılı enerji ücret ve yalancı anlam enerjisidir. Bu örnekler baya bi çoğaltılabilir, ki son dönemlerde tv ve diğer yayınlarda çokça bahsi geçen bir konu olmuştur.

Demek ki ilk başta koyulacak ismin anlamını mutlaka öğrenmemiz gerekiyor, bunu not alın, çocuğa koyacağınız ismin titreşimi onu direk etkileyecek bir faktördür.
Diğer bir konu ise çocuğa kullanılmayacak isimler koymayın, çoğu insanda çift isimler hatta bazen 3. İsimler konulmaktadır. Onun babası diğerinin amcası vs derken isim koyma karmaşasında çiftli ve üçlü isimler ortaya çıkmaktadır. Burada tercih edeceğiniz en mantıklı yol çocuğa direk kullanılacak bir isim koymaktır, olaki bazı sebeplerden çift isim koydunuz Ve bunlardan genelde birisi kullanılıyor, o zaman yapacağınız şey diğer ismide en azından aile içinde kullanıp enerjisini akıcı tutmak olacaktır. Kullanılmayan ismin enerjisi kişi üzerinde olumsuz titreşimlere sebep olur, isminiz sizin adresiniz gibidir ve size ulaşılması için doğru olmalıdır. Mesele 25 ekim 1990 yılında saat gece 3;45 doğan bir kişiye Ahmet Vefa ismi konuldu, bu kişin Doğum tarihi saati ve konulan ismi ile toplam enerjisi bir yerlerde bu şekilde belirlendi, belirleme bu şekilde yapıldı ise bu yüklenmiş enerjiye uymak gereklidir ki Ahmet Vefa hep doğru titreşimler alsın. Vefa ismi kullanılmayacaksa eksik tuşlanan bi numaraya nasıl ulaşılamaz ise Ahmet Vefa ya o şekilde enerjinin ulaşması güçleşir. Şimdi birisi çıkıp ” ama enerji akıllıdır yönlendiği yeri bulur” diyebilir. Evet doğru enerji akıllıdır ama bunun öncesinde siz ortaya bir şart koymuşsunuz, koyduğunuz bu şartla bir sonuç meydana getirir. O yüzden koyduğunuz şarta uyarsanız zaten akılllı olan enerji doğru yönünü bulur. Enerji akıllıdır ama onu saptıran sizin koyduğunuz şartlardır. O yüzden çocuklara kullanılacak isimler koyun Ve koyduğunuz isimleri kullanın.

Birde bazı isimlerin sıklıkla insanlar üzerinde talihsiz enerjiler meydana getirdiği birebir ve uzaktan danışmanlıklarımda çokça karşıma çıktı, fakat bunların sebebini henüz araştırıp inceleyebilmiş değilim, şu an çok yüzeysel bilgiler var, ve ne zaman buna vakit ayıracağım açıkcası pek belli değil, ama bu isimler çok kullanılan isimler olduğu için mutlaka bu işin sebeplerini araştırıp makalesini yazacağım. Özellikle belirlediğim 3 isim var fakat yukarda yazdığım gibi net araştırmasını yapmadan burda henüz bahsetmek pek doğru olmaz.

Unutmamanız gereken ” isim koyarken anlamını araştırmak Ve kullanılan ismi koymak, koyulan isminde kullanmak.
Bazı gizli isimler de vardır aile psişik saldırı ihtimalinden korumak için gizli isim kullanır, önemli nokta isim gizli olmasına rağmen en az iki kişi yada çekirdek aile bazında bu isim kullanılır. Kullanıldığı için enerjisi akıcı halde tutulur Ve olumsuz etkisi olmaz